Witamy wszystkich graczy eFootball PES!

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności! Link do discord poniżej.

Liga PC 2vs2

Panowie zasady są proste gramy FAIR PLAY , system ligowy mecz i rewanż
Ranking Zespoły Rozegrany Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica Zwycięstwa-Przegrane Różnica Punkty Aktualna forma
12 Penetratory Karnego 22 0 2 20 0 - 60 -60 2 LLLDD

Regulamin Ligi 2vs2(coop) : 1. Platforma – PC 2. Gra – eFootball PES 2021 3. Gdzie gramy – Kick Off -> Team Play Looby-> (prefererowane Niemieckie - DE) 4. Ekip w jednym koszyku mamy 4 - gospodarz wybiera drużynę pierwszy. - gość wybiera jedną z drużyn które zostały - W rewanżu zamieniamy się drużynami. - Drużyny nie wybrane w pierwszym meczu nie są brane pod uwagę w rewanżu (edytowane) 5. Ile meczy - 2 mecz i rewanż 6. Ilość koszyków jest równa ilości zapisanych par a.Gdy par bedzie mniej niż przedstawionych koszyków zagłosujemy nad wywalenim zbędnego balastu. 8. Czas na rozegranie meczy – Każda kolejka trwa 1 tydzień od wtorku do poniedziałku - 4 do 5 meczy na tydzień 7. Koszyki odpowiadaja numeracji kolejki ( 1 koszyk - 1 kolejka ),analogicznie pozostałe. 8. USTAWIENIA POKOJU i MECZU: - Time Limit LONG, - Match Time 12MIN, - Legend Player OFF, - Match Level-super star, - Bez dogrywki, - Bez karnych, - 5 ZMIANY, - Time NIGHT, - Sezon SUMMER, - Weather fine, 9. UMAWIANIE SIE NA MECZE (tylko discord) 10.Obowiązek nawiązania kontaktu w prywatnej wiadomości na discord należy do GOSPODARZA danego meczu, do max 2dni (48h). - Zaproszenie na mecz polega na zaproponowaniu przez gospodarza 3 terminów rozegrania meczu (dzień i godzina). - GOŚĆ ma obowiązek odpisać w jaknajszybszym terminie max (24h). - Jeżeli gracze nie mogą ustalić terminu wspólnie, gospodarz wysyła wiadomość do admina aby ustalił w porozumieniu z obydwoma graczami ostateczny termin. - Głównym kanałem komunikacji są wiadomości prywatne na DISCORD - bezpośrednio do przeciwnika. 11.WYNIKI obowiązkowe screeny po meczu wrzucacie na discord kanal ligowych wynikow a same wyniki na strone ligowa efootballisty 12.RYWALIZACJA/FAIR PLAY - Nie lagujemy - Nie rozłączamy - Nie wyzywamy się - SZACUNEK DO PRZECIWNIKA - Po meczu warto podziękować lub pogratulować uprzejmość się udziela 14. SYTUACJA SPORNA: - jeżeli do 15min meczu warunki nie sprzyjają grze należy zapauzować grę, zrobić screen, wyjść z meczu. W tym samym czasie należy poinformować kolegę o nie sprzyjających grze warunkach (lagi, złe ustawienia meczu np. dzień zamiast nocy). W przypadku lagów obaj gracze restartują pc i routery w celu usunięcia plików podręcznych urządzeń i próby odmulenia sprzętów. Następnie zaproponować zmianę hosta meczu, zmianę serwera. W sytuacji kiedy ponownie warunki są nie sprzyjające umawiamy się na inny termin. W sytuacji kiedy jest ok kontynuujemy mecz. Niezależnie od powodu i momentu wyjścia wynik z poprzedniego meczu jest dopisywany. W odróżnieniu od wyniku 0-0 i wyjścia do 15min gdzie zaczynamy mecz od nowy i gramy cały, to przy wyjściu z meczu po np. 16 minucie dogrywamy pozostałą ilość minut w tym przypadku (16minuta) dogrywamy 74min lub dłużej ale do "martwej piłki" tzn skończonej akcji (aut, wolny itp) 15. JEŻELI REGULAMIN ZOSTAŁ ZŁAMANY np. ustawienie meczu jest dzień zamiast nocy, pogoda jest zła itp. I NIEAKCEPTUJEMY USTAWIEŃ (nie chcemy grać w takich warunkach) NALEŻY WYJŚĆ OD RAZU po rozpoczęciu z meczu. Jeżeli pogoda się zmienia później niż na początku mecz można anulować (trzeba zapisać wideo pokazujące złą pogodę i wyjść z meczu, wynik jest anulowany, mecz zaczynany od nowa z regulaminowymi ustawieniami) przy ponownym (drugim) złym ustawieniu meczu i udokumentowaniu za pomocą screen lub wideo, następuję walkower O tragicznym połączeniu pomimo kilku nieudanych prób należy poinformować Admina 16. W razie kwestii nieujętych w regulaminie oraz sytuacji spornych proszę o zwracanie się do Admina